Zarządzanie stronami www

Skuteczność marketingu i promowania strony i biznesu w Internecie zależy od wielu czynników, ale najważniejsze, aby wszystkie działania były ze sobą skorelowane, tworząc doskonale przemyślany plan działania. Zarządzanie stronami www również się w to wpisuje.

Zarzadzanie-stronami-www

Zarządzanie stronami www - tu nie może być przypadku

Tu nie ma miejsca na chaotyczne, pojedyncze działania, gdyż takie postępowanie może nie przynieść oczekiwanych efektów. Dlatego też nasza oferta jest tak szeroka. Współpracując z nami zyskujesz szansę na kompleksową obsługę Twojego biznesu, aby mógł on skutecznie zaistnieć w sieci WWW.

Poza kampaniami Google Ads oraz pozycjonowaniem, nasi specjaliści zajmują się także zarządzaniem stronami internetowymi. Działania te mają na celu dbanie o bezpieczeństwo Twojej strony, aby mogła właściwie i poprawnie funkcjonować. Najważniejsze jest, aby działała ona stabilnie i w sposób ciągły, bo powtarzające się “awarie” z całą pewnością nie zachęcą użytkowników do powrotu. Powierzając nam zarządzanie stroną WWW wiesz, że zadbamy o nią należycie, a do tego sprawimy, aby była prawidłowo wyświetlana każdemu użytkownikowi, bez względu na to z jakiej przeglądarki czy urządzenia korzysta. Dzięki nam masz pewność, że strona będzie działać prawidłowo, a zasoby znajdujące się na niej będą dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zarządzanie stronami WWW wymaga odpowiedniej wiedzy i merytorycznego przygotowania. Działania “na własną rękę” nie zawsze przynoszą oczekiwany skutek, szczególnie, że w niektórych przypadkach konieczne jest sprawdzenie kodu strony lub zmodyfikowanie standardowych ustawień CMSa, a do tego niezbędne jest posiadanie choć minimum wiedzy specjalistycznej. My taką wiedzę posiadamy i to bardzo rozbudowaną, dlatego szybko i sprawnie potrafimy dokonać niezbędnych zmian. Połączenie wiedzy niezbędnej do zarządzania stroną oraz w zakresie pozycjonowania sprawiają, że jesteśmy w stanie zadbać o każdą stronę w sposób kompleksowy i rzetelny. Zarządzając Twoją witryną zadbamy, aby regularnie aktualizować treści, informacje czy dostępne zasoby, zgodnie z Twoimi wytycznymi oraz najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Dzięki nam masz pewność, że korzystasz z najnowszych wersji systemu CMS oraz wtyczek. I co najważniejsze – nie Ty musisz pamiętać i sprawdzać kiedy należy aktualizować witrynę!

Dbamy o wszystko w zarządzaniu stronami www

W zakresie bezpieczeństwa zadbamy także o to, aby regularnie przygotowywać kopię bezpieczeństwa Twojej strony, a także należycie zabezpieczyć ją przed atakami i niepożądanymi działaniami osób trzecich. Prowadząc biznes pamiętaj, że tak samo ważne jest zabezpieczenie danych Twoich kontrahentów.

Zapraszamy Cię do kontaktu. Przygotujemy ofertą dla Twojej działalności. Uszytą na miarę potrzeb i możliwości.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Bartosz Walczak

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
900-1700

Adres:
Żołnierzy Września 32/4,
55-100 Trzebnica

Formularz kontaktowy