Specjalizujemy się w internecie


Wykorzystujemy możliwości sem oraz seo, czyli marketingu internetowego i sprawiamy, że Twoja działalność staje się widoczna.

Kto nas wybiera? Firmy potrzebujące wsparcia w wyszukiwarkach i znający potencjał tkwiący w mediach społecznościowych. Przedsiębiorcy, którzy chcą reklamować swoją działalność. A co my robimy dla nich? Wybieramy odpowiednie narzędzia, które służą nam w zdobyciu odpowiednich klientów. Tworzymy dla nich odpowiednią strategię obecności w Social Media. Generujemy odpowiednie kampanie reklamowe w Google AdWords oraz na Facebooku.

Zobacz naszych klientów

SEM – marketing w wyszukiwarkach

Marketing internetowy to jedna z form marketingu, którego działania skupiają się oczywiście w internecie. Występuje wiele form reklamy w sieci, ale wszystkie podporządkowane są jednemu celowi: odszukaniu i pozyskaniu klienta. Wygenerujemy odpowiednie kampanie reklamowe, a Ty będziesz miał spokojną głowę i zaczniesz liczyć zyski.

SEO – pozycjonowanie

To nic innego jak tzw. pozycjonowanie strony. A ściślej rzecz ujmując optymalizacja stron dla wyszukiwarek internetowych i działania promujące serwisy internetowe. Przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej, który uwidoczni nam czynniki, które mogą negatywnie wpływać na pozycje Twojej witryny w sieci.

Social Media – media społecznościowe

Stworzymy dla Twojej firmy odpowiednią strategię obecności w Social Media oraz będziemy zarządzać społecznością, dzięki której Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Zaplanujemy ciekawe kampanie reklamowe, które stanowić będą wsparcie dla naszych codziennych zadań w mediach społecznościowych.

adwords

Kampanie Google AdWords – linki sponsorowane

Wyświetlana nad wynikami wyszukiwania reklama, to właśnie nic innego jak linki sponsorowane. Reklama w Google AdWords to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Wybierzemy dla Twojej działalności najodpowiedniejsze frazy kluczowe i stworzymy profesjonalną kampanię reklamową.

Szukasz najlepszych rozwiązań internetowych dla swojej firmy?