Projektowanie stron www

Strony internetowe to wizytówka firmy dostępna w Internecie dla każdego użytkownika. Dlatego warto zadbać, aby była ona należycie przygotowana. Projektowanie stron www i ich wdrażanie to proces. 

Projektowanie-stron-www

Projektowanie stron www to proces

Prowadząc biznes lepiej jest zaufać fachowcom, którzy przygotują projekt witryny, bądź dopasują możliwości szablonu zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Projektowanie stron WWW to proces, który rozpoczyna się od odpowiedniego researchu, podczas którego poznajemy preferencje klienta, poznajemy firmę, planujemy działania, uwzględniając specyficzne ustalenia w zakresie funkcjonalności witryny. Mając do dyspozycji podstawowe dane przechodzimy do projektowania szablonu, który następnie prezentujemy klientowi. Na tym etapie bez problemu możemy wprowadzać modyfikacje, dodawać podstrony, zmieniać strukturę, wygląd graficzny itp. najważniejsze jest zadowolenie i pełna akceptacja naszego klienta!

Po wstępnej akceptacji projektu przygotowujemy treści dopasowane do każdej podstrony, uwzględniające zasady pozycjonowania. Gdy całość jest już gotowa wdrażamy projekt, zajmując się jego obsługą, aż do momentu pełnego uruchomienia wszystkich funkcjonalności.

Projektując strony WWW dla naszych klientów przygotowujemy rozwiązania w pełni responsywne, które będą działały poprawnie bez względu na to, z jakiej przeglądarki i urządzenia korzystał będzie konsument. Nie każdy ma świadomość, ale responsywność i prawidłowe wyświetlanie stron to jeden z elementów, które oceniane są przez mechanizmy Google podczas indeksowania stron.

Powierzając nam zaprojektowanie i wykonanie strony WWW masz pewność, że dostaniesz rozwiązanie uwzględniające indywidualne potrzeby Twoje i Twojego biznesu. Wykonamy dla Ciebie wygodne w obsłudze formularze kontaktowe, a także zsynchronizujemy witrynę z mediami społecznościowymi Twojej firmy. Decydując się na współpracę z nami wiesz, że treści będą uwzględniały nie tylko potrzeby SEO, ale będą pisane tak, aby Twoi kontrahenci chętnie do Ciebie wracali. Rzetelny i ciekawy content, interesujące opisy, to elementy, które podlegają ocenie osób odwiedzających stronę.

Kod, pozycjonowanie strony - tym właśnie jest projektowanie stron www

Przygotowując projekt strony bierzemy pod uwagę nie tylko wygodę i dobro użytkownika czy potrzeby SEO. Równie ważne jest dla nas to, aby strona była wygodna w obsłudze. Prowadząc działalność wielokrotnie zachodzi konieczność szybkiej modyfikacji treści, dodania ważnych dla użytkownika informacji czy w przypadku sprzedaży internetowej – rozszerzenie asortymentu. Nasze projekty to gwarancja, że system CMS pozwoli bardzo łatwo zarządzać treścią na stronie, dodawać informacje, produkty oraz zdjęcia. Nasze systemy zarządzania treścią są przyjemne, intuicyjne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu wprowadzenie treści nie zajmuje wiele czasu.

Projektowanie stron WWW to odpowiednio przygotowany i zoptymalizowany kod, który jest istotny również w kontekście pozycjonowania stron internetowych.

Zapraszamy Cię do kontaktu. Przygotujemy ofertą dla Twojej działalności. Uszytą na miarę potrzeb i możliwości.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Bartosz Walczak

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
900-1700

Adres:
Żołnierzy Września 32/4,
55-100 Trzebnica

Formularz kontaktowy